me_dokapsy_pro skoda fabia_2014

0
edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já"

DOKAPSY pro ŠKODA Fábia

Letošním rokem se na Designblogu měla představit nová Škoda Fábia. V rámci její neotřelé propagace byla osloena naše značka DOKAPSY aby pro ní vytvořila naprosto jedinečné propagační materiály, které Škoda Fábii představí v duchu „mé dětství“ proto byla vytvořena edice čítající tři zápisníky v sadě, které dohromady tvoří nezbytnou edici do každého auta pod názvem „Byla nebyla jednou jedna Fábie a Já“ Tyto zápisníky Vám pomohou zabavit sebe i své ratolesti v při dlouhých ale i krátkých cestách automobilem. Jsou velice interaktivní, rozvíjejí dětskou fantazii a jejich znalosti. Obohatí je také o příběh Laurina a Klementa, zakladatelů značky Škoda. Tato edice by prostě v žádném škoda autíčku neměla chybět.

První zápisník ze sady tří:

„Byla nebyla“
je zápisník ve kterém se dozvíte jak to tehdy bylo s panem Laurinem  a Klementem, jak založili značku Škoda, že nejdříve dělali kola, pak motocykly a nakonec auta. Navíc je celý zápisník dělán zrcadlově tak, aby bylo možno ho ještě dovybarvovat jako omalovánky. Tím se vaše ratolesti za dlouhých cest určitě zabaví.

„Jednou jedna“
Tento zápisník obsahuje sadu her, které se dají hrát při cestách autem. Pobaví se jak děti, tak dospělí a možná budete žasnout nad tím, kolik fantazie se skrývá ve Vašem dícku.)

„Fábie a já“
Poslední zápisník ze sady je asi spíše pro pány motoristy, či paní motoristky, kteří se rádi zajímají o to, jak je jejich autíčko žravé a kam až je doveze. Je to vlastně takový cestovatelský deník, či fotodeník, kde si můžete vložit fotografie z instantních fotoaparátů polaroid, například ve stylu „Fábie a já“, označit si toto místo příslušnou samolepkou či symbolem: hrad, zámek, dobrá hospoda, zajímavá rozhledna a tak dále. Tímto způsobem si vytvoříte velice chytrý zápisník o Vašich cestách, který Vám může být památkou nebo například průvodcem pro Vaše další cesty.

 

první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já" první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já"          první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já"  první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já"   první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já"   první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já"  první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já"  první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já" první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já" první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já" první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já" první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já" první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já" první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já" první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já" první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já" první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já" první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já" první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já" první z edice zápisníků "Byla nebyla, jednou jedna, Fábie a já"