me_LoVi

0
balíček 2015 | logo + vizitka

„LoVi“

Je balíček speciálně vytvořený pro rok 2015. Tento balíček obsahuje tvorbu loga a návrh vizitek od mé značky za pouhých 5 000,-

Při své práci si zakládám na komunikaci, vyslyšení Vašich přání a představ, které se snažím zhmotnit, ba i předběhnout. Vytvářím loga, která jsou funkční nejen jednu sezónu, ale třeba i 10 let. Loga, která předběhnout svou dobu, fungují, jsou vidět a tak Vám pomohou se prosadit v konkurenci a vydělávat snáze a více peněz. Vaši značku neberu na lehkou váhu, vím, že je to symbol, který prezentuje nejen Vaše cíle ale Vaši osobnost jako takovou. Proto jeho tvorbě věnuji maximální úsilí a o jeho vzhledu opravdu přemýšlím, stejně tak, jako o tom, jak bude fungovat na propagačních materiálech, oblečení či automobilech. Výsledkem pak není pouze znáček ale Vaše osobní či firemní logo s kterým se s radostí ztotožníte.

Tvorbou loga a vizitek ovšem moje role nekončí ba naopak. Při své spolupráci se zákazníky si zakládám především na servisu, který jim poskytuji. Cokoli si zákazník přeje jsem schopna obstarat, objednat a nechat mu to dovést až do kanceláře či prodejny. Tímto svému zákazníku šetřím čas, který může investovat do důležitějších věcí. 

Pakliže již nějakou dobu přemýšlíte o tom, že je třeba si pořídit logo, ale nabídky reklamních či grafických studií Vás neuspokojují, ať už v kvalitě či finančním ohodnocení, zkontaktujte mě. Velmi ráda si s Vámi dám schůzku a zamyslím se nad Vaší osobní značkou.

Pro představu uvedu předpokládaný průběh práce:
Nejdůležitější je vždy logo. Logo já základ. Proto po první schůzce na které si ujasníme zadaní a Vaše představy budu minimálně 14 dní intenzivně pracovat, abych Vám na další schůzce předvedla rešerši log Vaší konkurence, možné příklady našeho postupu díky inspiraci ze zahraničních log Vašeho oboru a samozřejmě tři koncepty, kterými Vám dám na výběr jakou cestou bychom se mohli ubírat. Vše pouze v černobílé podobě, protože ta je pro fungování loga nejdůležitější, co funguje v černobílém bude vždy fungovat i v barevném.

Během této schůzky obdržíte vytištěné podklady, nad kterými můžete přemýšlet či je dát na posouzení svým známým jejichž názoru si ceníte. Pak si dáme vědět pro jaký z konceptů jste se rozhodli a ten dopracujeme do barevné podoby, minimanuálu a připravíme návrhy vizitek. Jestliže si z těchto konceptů nevyberete, nic se neděje, jsem tu pro to, aby jste byli spokojeni a získali logo se kterým se ztotožníte, proto budu pracovat dále, vydám se jinou cestou a na příští schůzku přinesu 3 další koncepty.

Výsledkem naší spolupráce bude krabička ve které obdržíte ilustrační vizitky a flasch disk na kterém budou veškerá data potřebná pro užití Vašeho loga, (minimanuál, logo ve všech formátech – eps, jpg, png, pdf, data pro tisk vizitek)

Když práce půjde k naší vzájemné spokojenosti, měla by se tvorba Vašeho loga vejít do tří schůzek a časově by jste své logo na příštích deset let mohli mít během 1 – 2 měsíců.

 

balíček 2015 | logo + vizitka