me_page_underwear

0
pu_pf_2015

Page Underwear

Nová značka luxusního spodního prádla, z těch nejvybranějších materiálů (biobavlna) od mladé návrhářky Page (Pavla Gerschonová).
Logo bylo vytvořeno na základě prioritního požžadavku –luxusu, proto se jeho barevnost minimalizuje pouze na tři barvy a to na zlatou, černou a bílou. Grafická stránka loga vznikla po dlouhé úvaze nad pocity žžen, které si půjdou takto luxusní a tudížž drahé spodní prádlo koupit. Ráda se hýčká? Chce na někoho zapůsobit? Chce být pro jeden večer jiná? Cítit se nově? Jako v nové kůžži? … Chce se cítit jako nově zrozená, pro někoho, pro sebe, jako znovuzrozená.

Po roce budování této znáčky Bára a Pavla načerpaly spousty zkušeností a proto se mnohé se během tohoto času změnilo a odrazilo se to i na grafice produktu. Například se změnily materiály. Holky usoudily, že je třeba chránit si své zdravý a tak začaly opravdu důsledně dbát na kvalitu materiálu, proto si dnes od nich můžete koupit prádlo, které bude k Vašemu tělu přívětivé jak esteticky, tak především zdravotně. Další změnou je komunikační barva značky, z původní luxusní barvy „zlaté“ holky přešly na barvu růžovou, o které zjistily, že přitahuje mnohem více žen jejich cílové skupiny. Velmi zajímavé zjištění a pro nás všechny velký krok vpřed. Během roku 2014 vzniklo nesčetně mnoho letáčků, plakátků či bannerů. Malý výběr můžete shlédnou níže.

kontakty na kukandu a nakupiky.)
https://www.facebook.com/PageUnderwear
http://www.fler.cz/page-underwear
https://www.molo7.cz/page-underwear/

 

banner_nejpohodlnější kojící podprsenka letacek_nejpohodlnější kojící podprsenka pu_banner pu_slevovy voucher pu_slevovy voucherpu_vanocni poukaz pu_vanocni poukaz pu_vanocni poukaz pu_vanocni poukazpu_pin-up pu_pin-up pu_pin-up pu_pin-uppu_pf_2015