me_im_photo

0
I´m photo | logo pro fotografa Ilju Mašíka

I´m photo

Ilja Mašík byl pro mne velkým překvapením. Zakázka na tvorbu jeho loga se ke mně dostala zcela překvapivě. Když jsem otevřela jeho stránky zjistila jsem, že spousty jeho fotografií jsem již pro své zákazníky nakoupila. Velice mě to ohromilo. Tento fotograf je opravdu neuvěřitelně šikovný a já jsem velice potěšena, že jsem měla tu čest vytvořit pro něj jeho osobní značku.

Ilja Mašík se prezentuje zejména skrze fotobanky přes které prodává své úžasné fotografie. Profiluje se především montovanými fotografiemi dopravních letadel ve vzduchu či naprosto dech beroucími snímky nad kterými musíte dumat, jak jen je mohl takto vyfotit. Opravdu musím říct, že jeho vynalézavosti v boji za získáním neotřelé fotografie se meze nekladou.)

Je již poměrně známý, o čemž svědčilo i mé vlastní poznání, kdy jsem zjistila, že mnoho z jeho fotografií již mám zakoupeno. Proto myšlenka nějakého přejmenování nebo tvoření zcela nového názvu nepřipadala v úvahu. Lidé už věděli co znamená zkratka IM_photo. Stejně tak anglická verze názvu byla naprostou samozřejmostí, neboť Ilja samozřejmě prodává i v zahraničí. Po krátkém přemýšlení nad opakováním si v hlavě jeho iniciál mě napadla neuvěřitelně úžasná myšlenka, která se snad může opakovat pouze jednou v životě.))) IM photo – Im photo – I´m photo. V jednoduchosti je prostě krása a toto minimalistické znázornění, tato myšlenka navíc naprosto vystihuje jeho samotného a dosah jeho práce. On je totiž opravdu mistrem svého řemesla. Klobouk dolů a děkuji.)
http://www.imasik.cz/

Toto logo vzniklo v rámci projektu „LoVi“
| logo + vizitka od me značky |

I´m photo | logo pro fotografa Ilju Mašíka I´m photo | logo pro fotografa Ilju Mašíka I´m photo | logo pro fotografa Ilju Mašíka