me_dokapsy_2014

0
logo_dokapsy

DOKAPSY

Počátkem roku 2014 se v hlavě mého společníka pana Kováře zrodila myšlenka o společném podnikání a to v oblasti nám oběma stejné … v zápisnících. Ráda si zapisuji, co naplat neustále je co zapisovat a ruku na srdce, neustále je to nejrychlejší klasicky ručně na papír než skrze různá média, kterým já už dnes ani pomalu nerozumím.) Tak jsme si řekli, že vytvoříme zápisník nám na míru. A tak vznikl zápisník DOKAPSY. Je lehký, tenký a svým formátem se vejde do každé kapsy. Navíc je naprosto prázdný, připravený pro to, aby si z něho každý udělal co potřebuje. (nákupní list, plánovač cest, zápisník na myšlenky, kuchařku, skicář…)

A pak jsme si řekli, proč ho dělat jen podle toho, jak bychom si ho představovali my? A tak jsme začali oslovovat společnosti, české společnosti, jejichž snažení nám přišlo blízké k srdci, s nabídkou tvorby zápisníků přímo jim na míru a to například jako vánoční dárky zaměstnancům, podpora prodeje nového produktu či pouze jeho propagace, podpora značky jako takové. A tak vzniklo mnoho editovaných kolekcí. Pilotní edice (úplně první edice vyrobena pro 10. dobový letecký den v Mladé Boleslavi) Arcolor edice (limitovaná edice pro festival mladé módy Arcolor 2014) škoda Fábie (limitovaná edice pro podporu nové škody Fábie).

Více informací na stránkách DOKAPSY či facebookovém profilu DOKAPSY
http://www.do-kapsy.eu/
https://www.facebook.com/dokapsy?fref=ts

 

"nevolejte přes zeď, volejte dokapsy" "nevolejte na lesy, zavolejte dokapsy""nepočítejte ovečky na stropě" "mám hlavu jako pátrací balón" "hučí mi v hlavě jak ve včelím úlu"abeceda vytvořena pro projekt dokapsypřátelský picnic ku příležitosti prvního představení značky a zápisníků dokapsyDokapsy_krest_001 Dokapsy_krest_040 Dokapsy_krest_039 Dokapsy_krest_038 Dokapsy_krest_037 Dokapsy_krest_033 Dokapsy_krest_031 Dokapsy_krest_030 Dokapsy_krest_028 Dokapsy_krest_026 Dokapsy_krest_024 Dokapsy_krest_023 Dokapsy_krest_022 Dokapsy_krest_020 Dokapsy_krest_018 Dokapsy_krest_017 Dokapsy_krest_015 Dokapsy_krest_013 Dokapsy_krest_012 Dokapsy_krest_009 Dokapsy_krest_008 Dokapsy_krest_007 Dokapsy_krest_006 Dokapsy_krest_005 Dokapsy_krest_004 Dokapsy_krest_003seznamovací facebook kampaň seznamovací facebook kampaň seznamovací facebook kampaň seznamovací facebook kampaň seznamovací facebook kampaň seznamovací facebook kampaň seznamovací facebook kampaňkampaň "co máš v kapse ty?" kampaň "co máš v kapse ty?"limitovaná edice DOKAPSY pro Arcolor | Festival mladé módy limitovaná edice DOKAPSY pro Arcolor | Festival mladé módy limitovaná edice DOKAPSY pro Arcolor | Festival mladé módy produkty DOKAPSYfotografie z natáčení videa "Napiš Ježíškovi" fotografie z natáčení videa "Napiš Ježíškovi" fotografie z natáčení videa "Napiš Ježíškovi" fotografie z natáčení videa "Napiš Ježíškovi" fotografie z natáčení videa "Napiš Ježíškovi" fotografie z natáčení videa "Napiš Ježíškovi" fotografie z natáčení videa "Napiš Ježíškovi" fotografie z natáčení videa "Napiš Ježíškovi" fotografie z natáčení videa "Napiš Ježíškovi" fotografie z natáčení videa "Napiš Ježíškovi" fotografie z natáčení videa "Napiš Ježíškovi" fotografie z natáčení videa "Napiš Ježíškovi" fotografie z natáčení videa "Napiš Ježíškovi"