kapří trenažér

Kapří trenažér je již druhým darem pro společnost Högner. Byla jsem jimi oslovena, abych pro jejich obchodní partnery vymyslela originální dárek ke konci roku a samozřejmě i blahopřání, tak zvané pf. Chtěli, aby tento dárek byl opravdovým darem a v nepřeberném množství blahopřání, které se Vám na předvánočním stole objeví, byl tím nepřehlédnutelným a jedinečným, aby obdarovaný obdržel spolu s darem i pocit, že pro tuto společnost je on opravdu velmi vážený a důležitý a že si jeho celoroční spolupráce opravdu velmi cení.

Pro tento rok jsme zvolili velmi ožehavé téma a tím je technika přípravy kapra pro štědrovečerní stolování. Je nám jasné, že tento um je opravdovým mistrovským dílem a tak jsme vymysleli Kapří trenažér a doplnili jej vším, co nastávající kapří mistr bude pro svou práci potřebovat. Palička na odpravení kapříka, prkénko s podrobným popisem chvatů a mistrovskou příručku, věnovanou opět konkrétnímu člověku, obsahující dále anatomii kapra, kapsičku na novoroční šupinky přinášející hojnost do vašich peněženek a nakonec i kromě popisu přípravy kapra, recepty na nejtradičnější kapří pokrmy. Vše zabaleno stylově, jak jinak než do pravé české síťovky.
Zde můžete shlédnout jak dar vypadal a co všechno obsahoval.

Jak se společností Högner, tak s ostatními mými zákazníky se vždy snažíme o výběr produktu českého výrobce. V pf je pak vždy zmíněn a tím naším prostřednictvím podpořen.

Obsah sady:
1 ks česká síťovka
1 ks dřevěná palička
1 ks prkénko s grafikou
1 ks zkušební pletený kapřík
1 ks vlasec a rybářský háček
1 ks příručka

Technické parametry
Rozměry prkénky: 300 x 130 mm (V x Š)
Rozměry síťovky: cca 300 x 250 mm (V x Š)
Rozměry příručky: 148 x 105 mm (V x Š)

Cena / za ks
300,- (Cena je víceméně orientační, ale nikdy nepřesáhne hranici 500,- bez DPH aby se dala z hlediska účetnictví považovat za reklamní předmět, nicméně vzhledem k tomu, že dary již nějakou dobu existují, může se stát, že některé komponenty již nebudou k dostání, nebo se Vám například nebudou hodit do firemního corporatu a bude třeba hledat vhodnou alternativu, tudíž pak bude cena balíčku proměnlivá, ovšem nikdy by neměla přesáhnout uvedených 500,- Kč.)
Cena / jednorázová za balíček, obsahující grafické práce a nápad
5 000,- Kč + hodiny, které strávím na možné reaktualizaci daru. (Jelikož byly tyto dárky realizovány již před nějakou dobou, tak se může stát, že některé jejich komponenty již nebudou k sehnání a bude nutné je nahradit jinými, či se Vám třeba jednotlivé komponenty nebudou úplně zamlouvat vzhledem k firemnímu corporatu, barva…atd. a bude opět nutné hledat vhodnou alternativu.)

Tyto dary nevedu skladem jsou objednávány pouze na základě závazné objednávky.