risolino

Italský rýžový úsměv. Tyto těstoviny a nudle jsou vyrobeny ze 100% rýžové mouky. Jsou tudíž bez lepku a velmi dobré. Zážitek z jejich pokrmů je naprosto jiný, než s klasických těstovin, jsou velmi lehké a chutné. Někoho by možná vyděsila bílá barva, ale ta k rýži přeci patří. Nyní jsou však k dostání i obarvené kurkumou, čímž dostanou další benefit v podobě tohoto zdravého koření a navíc příjemně nažloutlou barvu.

Na tuto značku jsem velmi pyšná. Byly to roky velmi intenzivní a tvrdé práce avšak právě ta nese ty nejsladší plody. Když jdu v supermarketech a zdravých výživách kolem regálů s těstovinami vždy mi naroste paví ocas jak se pyšním.) Se zákazníkem jsme vymysleli společně název jeho tehdy unikátního produktu a logo bylo velmi nasnadě avšak i tak byla jeho tvorba podrobena dlouhému zkoumání a zkoušení. Nakonec i po měsíci fungování značky jsme ještě logo trochu upravili. Já to vidím vždy jako velký přínos. Komunikace se zákazníkem v mém případě přinese vždy zlepšení.

Tvorba obalového designu pro mě byla v tomto případě také novinkou. Ale naštěstí to dopadlo skvěle. Oba dva, já i zákazník, z toho máme velikou radost. Ve spolupráci dále pokračujeme již několik let a já předpokládám, že i několik dalších let budeme. Od loga a obalů jsme dále vytvořili nesčetně tiskovin, katalogů, letáčků,, roll-upů… dále i webové stránky. Pro tohoto zákazníka pak vytvářím i design pro jeho další tři značky, vše z odvětví zdravého jídla.

Risolino / rýžové těstoviny s úsměvem

Kategorie

corporate identity
logo

Datum

2015