šálum a kulichum pletenikum

Byla jsem oslovena společností Högner, zda-li bych jim nepomohla vymyslet Vánoční dárek pro jejich významné obchodní partnery. Už si sami vytipovali nějaké české produkty, které by jim chtěli dát, ale potřebovali by to nějak vkusně „zabalit“.
Důkladně jsem shlédla jejich reference a působnost a zjistila jsem, že je to firma, která se snaží dělat náš život zdravější. Proto jsem formu „zabalení“ zvolila s vtipem a s nadsázkou jako balení léků. Za produkt si vybrali pro pány čepice, pro dámy šály a tak jsem krabičky „na léky“ s obsahem čepice nazvala kulichum pletenikum a ty se šálou šálum pletenikum, pf byl pak příbalový létak, který je nutnou součástí každého léku. A aby byl dárek opravdovým dárkem musí mít na sobě i cedulku se jménem příjemce.

Obsah sady:
1 ks pletená šála či čepice
1 ks příbalová informace (pf)
1 ks krabička (imitující krabici na léky)
1 ks balící papír (s logem společnosti)
1 ks červená stuha
1 ks cedulka s věnováním

Technické parametry
Rozměry krabičky: 150 x 150 mm (V x Š)

Cena / za ks
400,- (Cena je víceméně orientační, ale nikdy nepřesáhne hranici 500,- bez DPH aby se dala z hlediska účetnictví považovat za reklamní předmět, nicméně vzhledem k tomu, že dary již nějakou dobu existují, může se stát, že některé komponenty již nebudou k dostání, nebo se Vám například nebudou hodit do firemního corporatu a bude třeba hledat vhodnou alternativu, tudíž pak bude cena balíčku proměnlivá, ovšem nikdy by neměla přesáhnout uvedených 500,- Kč.)
Cena / jednorázová za balíček, obsahující grafické práce a nápad
5 000,- Kč + hodiny, které strávím na možné reaktualizaci daru. (Jelikož byly tyto dárky realizovány již před nějakou dobou, tak se může stát, že některé jejich komponenty již nebudou k sehnání a bude nutné je nahradit jinými, či se Vám třeba jednotlivé komponenty nebudou úplně zamlouvat vzhledem k firemnímu corporatu, barva…atd. a bude opět nutné hledat vhodnou alternativu.)

Tyto dary nevedu skladem jsou objednávány pouze na základě závazné objednávky.