vánoční zvykohraní

Po dvou úspěšných dárcích jsme se jali vytvářet třetí dárek pro rok 2018. Byl to oříšek, padlo několik návrhů. Nakonec jsme však zvolili nápad stolní hry, která od jakživa lidi spojuje u jednoho stolu a k Vánocům toto aktivní lenošení s rodinou prostě neodmyslitelně patří. Tato hra je založena navíc na známých či třeba už pozapomenutých štědrovečerních českých zvycích a tradicích a tak je vlastně oživuje či propaguje což je strašně fajn. Přeloženou hru formátu A3 jsme stylově zabalili do dřevěné krásné krabičky s pogravírovaným víkem, do ní jsme vložili jak jinak než hrací figurky, kostky a žetony v lněném pytlíčku od Stoklasy no a samozřejmě lahvinku dobrého pití, která
u štědrovečerní hry nesmí chybět.

No a co o tom budu povídat, to je prostě nutné si zahrát.

Obsah sady:
1 ks zvykohrací deska
1 ks lněný pytlíček na figurky, kostky a žetonky
6 ks hracích figurek
2 ks hracích kostek
35 ks hracích žetonků
1 ks leták – pravidla hry
1 ks dřevěná krabička s laser-grafikou na víku
1 ks šampaňské

Technické parametry
Rozměry krabičky: 330 x 240 x 100 mm (D x Š x H)
Rozměry hrací desky: cca 420 x 300 mm (V x Š)
Rozměry pravidel: 210 x 420 mm (V x Š)

Cena / za ks
500,- (Cena je víceméně orientační, ale nikdy nepřesáhne hranici 500,- bez DPH aby se dala z hlediska účetnictví považovat za reklamní předmět, nicméně vzhledem k tomu, že dary již nějakou dobu existují, může se stát, že některé komponenty již nebudou k dostání, nebo se Vám například nebudou hodit do firemního corporatu a bude třeba hledat vhodnou alternativu, tudíž pak bude cena balíčku proměnlivá, ovšem nikdy by neměla přesáhnout uvedených 500,- Kč.)
Cena / jednorázová za balíček, obsahující grafické práce a nápad
5 000,- Kč + hodiny, které strávím na možné reaktualizaci daru. (Jelikož byly tyto dárky realizovány již před nějakou dobou, tak se může stát, že některé jejich komponenty již nebudou k sehnání a bude nutné je nahradit jinými, či se Vám třeba jednotlivé komponenty nebudou úplně zamlouvat vzhledem k firemnímu corporatu, barva…atd. a bude opět nutné hledat vhodnou alternativu.)

Tyto dary nevedu skladem jsou objednávány pouze na základě závazné objednávky.